UĞUR GÖMLEK
Kişiye Özel Gömlek Dikimevi
Özel Gömlek Sipariş

Köprübaşı Değirmen Sk. No:40/3
dereugur1@gmail.com
0532 336 12 44

Genel BilgilerGenel Bilgiler
Kişiye Özel Erkek Gömlek

5 Kasım 2017 Pazar

Sevdiğiniz erkeğe her sabah mutlu bir tebessümle üzerine giyineceği özel bir gömlek hediye etmek ister misiniz? Şık, karizmatik, prestijli ve en önemlisi de kişiye özel bir hediye alternatifi olan İsim Yazılı Özel Gömlek artık bir telefon uzağınızda. Eşinize, sevgilinize, erkek kardeşinize, babanıza veya tüm sevdiğiniz erkeklere, kendilerini çok özel hissettirecek Kişiye Özel Gömlek hediye edebilirsiniz. Yakasına kişisel mesajınızın, gömlek cebine ve kol manşet kısmına da isim baş harflerinin yazılacağı bu özel gömlekle, erkek sevdiklerinize sürpriziniz de, hediyeniz de 10 numara olacak! 

Gömlekler, erkek giyiminin en tepesinde yer alan ve aslına bakarsanız çalışan erkekler için bir bakıma zaruret sayılan en önemli kıyafettir. Üzerinde mesajınızın yer alacağı Kişiye Özel Erkek Gömlek ise, bu sıkıcı mecburiyeti oldukça duygusal ve çekici hale getiriyor. Çünkü hediyelik Kişiye Özel Gömleğin üzerine istediğiniz mesajınızı yazarak, sevdiklerinize keyifle giyebilecekleri özel bir gömlek tasarlayabiliyorsunuz! 

Kişiye özel hazırlanan gömleğin yakasına ister, "Seni Seviyorum" tarzında romantik mesajınızı; ister "Dünyanın En Yakışıklı Erkeği" gibi erkek sevdiklerinizin koltuklarını kabartacak özel bir mesajınızı yazdırabilirsiniz. Kol manşeti ve cep kısmına da hediye edeceğiniz erkeğin isim - soy isim baş harflerini; şayet bu şık gömleği sevgilinize hediye edecekseniz kendi isminizin ve sevgilinizin isminin baş harflerini yazdırarak son derece anlamlı bir hediye oluşturabilirsiniz. 

İşte bu özel gömlek uzun yıllar büyük bir keyif ve mutlulukla kullanılacak! M (Medium) - L (Large) - XL  (Extra Large) 4 farklı beden seçenekleri bulunan İsim Yazılı Beyaz Gömlek, tamamen bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanıyor. Yakasına mesajınız, kol manşeti ve ön cebine Baş harf yazdırabileceğiniz kişiye özel beyaz gömlek, yaşamınıza anlam katan o özel erkeğe verilebilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri. 

Erkek Gömlek Ölçü Tablosu

 


1308 kez okundu


Diğer Başlıklar


Erkek Giyim Beden Ölçüleri Hesaplama  
Gömlek için ölçü nasıl alınır?  
Gömleğin üzerimize iyi oturduğunu nasıl anlarız?  
Kişiye Özel Erkek Gömlek  
Size Özel Hizmet 5 adımda nerede isterseniz?  
Neden Özel Dikim Gömlek?  

Toplam Kayıt: 6 [6 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]
Kişiye Özel Erkek Gömlek