UĞUR GÖMLEK
Kişiye Özel Gömlek Dikimevi
Özel Gömlek Sipariş

Köprübaşı Değirmen Sk. No:40/3
dereugur1@gmail.com
0532 336 12 44

SÖKTAŞ KUMAŞ
Kişiye Özel Gömlek Dikim Evi'nde, gömlek dikiminde %100 mısır pamuğundan üretilen Söktaş markasını kullanıyoruz.

Şöktaş

Attığımız her adım, yaptığımız her iş ve her ürün doğal bir sadeliğin yanı sıra özümüze sinmiş bir kalite anlayışı taşır. Yüksek verimlilikle çalışan bize özel tasarlanmış otomatik sipariş sistemimiz ve elimizde hazır bulundurduğumuz inanılmaz çeşitlilikteki kumaş stoklarımız sayesinde, lüks ve özel kumaşlarda bile siparişlerinizi büyük bir hızla karşılayabiliyoruz. Geleceğin akım ve tercihlerini öngörebilen yaratıcı ve yetenekli tasarımcılarımızın oluşturdukları koleksiyonlarımızla sektöre yön veriyoruz. Markalara özgü, özgün tasarımlar yaratıyoruz. Hemen hemen tüm kumaşlarımızda farklı ve akıllı apre teknikleri kullanarak kumaşlarımızın kalite ve dayanıklılıklarını arttırıyor, onlara özel nitelikler kazandırıyoruz.

 

ÖZGÜN TASARIMLAR ve KOLEKSİYONLAR

Özgünlük, bir markanın vazgeçilmez değeridir. Bu ilkeyi benimseyen müşterilerimize bütünüyle markalarına özel koleksiyonlar hazırlıyoruz. Koleksiyonlarımızın her biri renk, desen ve dokuma teknikleri açısından birbirlerinden farklı ve özgün. Ayrıca her bir koleksiyon, talep edilen miktarda üretilerek yalnızca sipariş veren markaya teslim ediliyor. Bu çalışma sistemimiz ve özgünlük ilkemiz sayesinde, dünyanın önde gelen en büyük moda markaları ile uzun soluklu, verimli ortaklıklar kurduk ve işbirliğimizi yıllardır daha da geliştirerek sürdürüyoruz.

KİŞİYE ÖZEL GÖMLEKLİK KUMAŞ SERVİSİ

Dünya çapında, kişiye özel dikim sektörüne de en seçkin kumaşlarımızla hizmet veriyoruz. Bu seçkin kumaşlar, dünyaca ünlü Mısır Giza, Meander 71 gibi uzun elyaflı pamuklardan elde edilen iplikler kullanılarak üretilmektedir.

 

AKILLI APRE UYGULAMALARI

Özel apre işlemleri uygulayarak, hemen hemen bütün kumaşlarımıza kullanım kolaylığı ve performans artışı ile yeni işlevler kazandırıyoruz.

Archichem adı altında topladığımız nano teknoloji içeren apre tekniklerimiz sayesinde kumaşlarımız koku önleme, leke ve nem tutmama, hızlı kuruma gibi özelliklere sahip oluyorlar.

Flat apre tekniğini ise kumaşlarımızın kırışmadan her zaman yeni görünümlerini korumaları için uyguluyoruz. Amonyak içermeyen bu yeni apre tekniği, bütünüyle çevre dostudur.

 

Söktaş Resmi Web Sitesinden Ürün Kalitesi Hakkında Bilgi Edinebilirsiniz

http://www.soktas.com.tr/

SÖKTAŞ KUMAŞ